Wiesz, dlaczego kochamy poniedziałki?

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”– Konfucjusz. „Wybierz pracę, którą kochasz, wśród ludzi, którzy Cię inspirują, a pokochasz poniedziałki” – monday.

Lubimy poniedziałki, bo lubimy naszych klientów i marki, które za nimi stoją. Bo lubimy projekty i kampanie, które prowadzimy. Ale przede wszystkim dlatego, że uwielbiamy się jako Team i naprawdę chce nam się razem przesuwać granice naszych możliwości. Mamy różne doświadczenia i specjalizacje, ale bez względu na to, czy pracujesz z zespołem B2B czy B2C możesz być pewien, że:​

  • rozwijamy się i śledzimy rynek, żeby zaskakiwać i inspirować
  • szukamy nowych rozwiązań, żebyś mógł osiągać więcej
  • jesteśmy partnerem, doradcą i wsparciem

komunikacja to
nasza pasja, ale nie jedyna

90 proc. to miłośnicy zwierząt; największe lobby stanowią psiarze, chociaż koty też bardzo lubimy. Muzyka  – cały przekrój: od klasyki, przez jazz, funky do rapu. Mamy nawet mistrza w śpiewaniu a’la Zenek Martyniuk.  Książki – od HarariegoHouellebecqa do Mroza. Połowa to gracze, można ich poznać po bluzach “never stop gaming” – frakcje PC Master Race i console lovers rozkładają się w miarę równo, a do tego nakładają z fanatykami planszówek. Są wśród nas fani muai thai, jogi i pływania synchronicznego, a niektórzy z nas  morsowali kiedy inni tylko mopsowali. Czy praca jest naszą pasją? Na pewno mamy pasję w pracy.

chcesz z nami współpracować?
miło to słyszeć! Napisz do nas 
i porozmawiajmy.​

napisz do nas